Бренди

Stockmann

Компанія Stockmann була заснована в 1949 році Іоганном Стокмана Сеном. Майстер-коваль, який народився в 1919 році, придбав існуючу кузню в Ерхартінге і керував нею разом зі своєю дружиною Анною.

Відразу після закінчення Другої світової війни епоха коней підійшла до кінця і трактор прибув в сільське господарство.
Відповідно, пізніше компанія була розширена і включила в свою компанію інші послуги, такі як сільськогосподарська техніка, будівництво сільськогосподарської техніки, транспортних засобів і машин.

У 1962 році Йоганн Стокманн заснував нову сучасну сервісну компанію на своєму нинішньому місці.

У 1983 році Йоганн Стокманн-старший передав свій бізнес своєму синові Йогану Стокманн-молодшому, який до цих пір веде бізнес разом зі своєю дружиною. Відповідно до побажань батька, він продовжував послідовно розширювати компанію.

У 1985 році була побудована ще одна майстерня, сьогоднішнє контрактне виробництво, в якій на даний час управляє третє покоління Вольфганга Стокманн.

У 1998 році було відкрито друге відділення в Міттерскірхене в Нижній Баварії, де, крім великих зварювальних робіт, є також малярний цех. Крім того, в цьому місці виготовляються  дроворуби і змішувачі.

У 2008 році робота в Ерхартінге була розширена за рахунок додавання ще одного залу, в основному для зберігання і збірки великогабаритних приладів.

Сьогодні, в 2013 році, маючи близько 35 співробітників і виробляючи більше 1500 машин на рік, компанія представляє себе як сучасна промислова компанія, яка відповідає всім вимогам сучасного виробництва оптимальної якості.

Офіційний сайт компанії: stockmann-landtechnik.de