Solo — один зі світових лідерів в сегменті садової техніки, який представляє собою німецьку фамільну компанію, політикою якої є перш за все якість продукції, що випускається.

Номенклатура техніки Solo складається з газонокосарок, тримерів, травокосарок (сінокосилок), ланцюгових бензопил, кущорізів, мотокультиваторів, аераторів, сівалок, повітредувів, обприскувачів, розпилювачів, ін.

Німецька компанія Solo була заснована 2 лютого 1948 р братами Хансом і Хайнцем Еммірікамі, які вирішили створити власну компанію, розробивши найкомпактніший і легкий на той момент часу двотактний двигун. Вага цього двигуна становив всього 6,5 кг проти випускалися в той час двигунів вагою 16 кг, а його потужність була 1,2 к.с.

Газонокосарка з горизонтальним розташуванням різального леза — одна з перших розробок Solo.

У 1949-1950 рр. компанія представила відразу кілька новинок: бензинову газонокосарку з горизонтальним розташуванням різального леза, мотопомпу (водяний насос), скутер з мотором 60 см3, ранцевий обприскувач Solo.

У 1953 р в місті Майхінген будуються два будинки, в яких розташовується завод, шоу-рум, а також офіс компанії Solo.

З 1954 р продукція Solo починає експортуватися в країни Західної і Північної Європи.

У 1956 році було розроблено перший мотоблок.

1958 р запам'ятався для компанії Solo прекрасним результатом — винахід першої в Європі ланцюгової пили з прямим приводом.

У 1960-му році компанія Solo відкриває завод в США (штат Вірджинія) З 1960-х рр. компанія активно розвивається, відкриваючи філіали і дочірні компанії по всьому світу: Австрія, Франція, Італія, Швейцарія, Швеція, США та ін. Щорічний обсяг виробництва з моменту заснування компанії аж до початку 1960-х рр. постійно подвоювався щодо попереднього року, що говорить про зростаючу популярність техніки німецького технічного монстра.

До 1970-му р заводи Solo випустили 1 500 000 одиниць техніки.

У 1970-ті рр. компанія активно зайнялася розвитком напрямки мототехніки, випустивши кілька моделей бензинових скутерів, перший в світі електричний мопед і шестиколісний всюдихід.

У 1979 р. компанія випускає дослідну партію електрогенераторів (мініелектростанцій).

У 1980 р. Solo починає розробки компактного човнового мотора, базуючись на напрацюваннях партнерів — шведської компанії Volvo-Penta.

У 1980-і рр. садові розпилювачі і обприскувачі Solo отримали визнання як у садівників-любителів, так і у професіоналів.

1980-ті рр. характеризуються подальшим розширенням модельного ряду техніки Solo, впровадженням у виробництво продукції останніх технічних досягнень і поліпшенням якості матеріалів виробництва.

До середини 1990-х рр. попит на розпилювачі Solo в країнах Південної, і в першу чергу Північної Америки зріс настільки, що керівниками компанії було прийнято рішення побудувати завод з виробництва пластикових ранцевих оприскувачів в місті Ньюпорт (штат Вірджинія, США).

На кінець 1990-х рр. по всьому світу було випущено більше 10 000 000 одиниць техніки під цим німецьким брендом.

Сьогодні компанія представляє собою сучасне виробництво техніки для саду та городу, де використовуються найпередовіші технології. При розробці і виробництві свого садового інструменту Solo віддає пріоритет надійності і міцності застосовуваних матеріалів. Інноваційні технології, перевірені і практичні деталі, розумний баланс між комфортом і потужністю - характерні риси садової техніки цієї торгової марки.

Сьогодні модельний ряд Solo складається з газонокосарок, тримерів, повітродувок, ланцюгових пил і інших видів садової техніки.


Газонокосарки, травокосарки і сінокосарки, бензопили, електропили, кущорізи, мотокультиватори, повітродувки, розпилювачі і обприскувачі Solo продаються майже в 100 країнах світу.

Предмет особливої ​​гордості фірми — розпилювачі і обприскувачі, які вважаються по праву кращими. Вони представлені механічними і моторними, ручними та ранцевими типами — всього понад 15 моделей. Розпилювачі і обприскувачі фірми Solo, що випускаються з початку 1950-х рр., зарекомендували себе як зручні, надійні, довговічні і ефективні садові інструменти для догляду за рослинами, фруктовими деревами, виноградником.

Німецький технічний гігант докладає всіх зусиль, щоб садово-паркова техніка задовольняла потреб споживачів, була безпечною, зручною, екологічною, зносостійкого і мала великий запас потужності. У 21 столітті компанія продовжує активний розвиток, радуючи шанувальників своєї продукції і нових клієнтів інноваційними моделями садової техніки.