Бренди

Siva Agro

У 2014 р. компанія ТОВ «Капіталпромресурс» спільно з Заводом Спеціального Технологічного Обладнання ПАТ «Електротехнологія» та за підтримки Фермерського господарства «Грація» освоїла виробництво зернових механічних сівалок прямого посіву «Сіва».

Протягом року команда з досвідчених конструкторів, технологів, фермерів і агрономів ретельно працювала над створенням зернових сівалок, які працюють за класичною, Nо-Till та Mini-Till технологіях. Проведені випробування на полях ФГ «Грація» показали відмінні результати по всходах насіння, простоті і надійності конструкції сівалки «Сіва» СЗМ 3.6 Nо-Till technology.

Назва «Сіва» було вибрано не дарма, адже як відомо з слов'янської міфології, бог Сіва — це бог сівби, врожаю і худоби. На даний момент модельний ряд представлено 3 сівалками: «Сіва СЗМ 3.6», «Сіва Нова 3.6», «Сіва Нова 3.0».  

Механічні стерньові сівалки «Сіва» призначені для посівів всіх видів зернових, бобових культур, а також різних трав з можливістю одночасного внесення сухих мінеральних добрив і коткуванням. При відсутності необхідності внесення добрив, місткість бункера для насіння можна легко збільшити шляхом відкриття роздільних перегородок. Як додаткова опція можна встановити бункер для дрібнонасінних культур.

Ключом конструкції сівалок «Сіва» є цілісна рама, на яку встановлені і сошники і култера, що забезпечує повне копіювання на нерівних поверхнях, схилах і поворотах, при цьому гарантований висів насіння в оброблену диском (култером) канавку грунту. Дискові ножі та висіваючі сошники розташовані в шаховому порядку.

Невисока ціна і агрегатування з тракторами від 65 к.с., є явною перевагою використання сівалок «Сіва» як в великих агрохолдингах, так і в невеликих господарствах.

Сівалки «Сіва» повністю адаптовані до вітчизняних умов експлуатації і ремонту, що вигідно відрізняється від зарубіжних аналогов. Всі різьбові елементи метричні, тому  немає проблем при обслуговуванні, ремонті або швидкої заміни на нові. Підшипники, манжети і ланцюги відповідають ДСТУ. 

Посів сівалками «Сіва» не потребує передпосівної обробки, а це як заявляє виробник, означає:

  1. Економія палива.
  2. Звільнення техніки.
  3.  Економія витрат на зарплату механізаторам.
  4. Зменшення трудомісткості процесу посіву.
  5. Збільшення швидкості посіву.

Офіційний сайт компанії: siva-agro.com

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
395 000 грн

Механічна сівалка Сіва Нова 3.6 Nо-Till 2017 р.

Робоча ширина: 3,6 м

Кількість рядів: 21


Запорізька область

578 400 грн

Механічна сівалка Сіва Нова 3.6 Nо-Till 2019 р.

Стан: Новий

Робоча ширина: 3,6 м

Кількість рядів: 19


Запорізька область

448 600 грн

Механічна сівалка Сіва Нова 3.0 Nо-Till 2019 р.

Стан: Новий

Робоча ширина: 3,0 м

Кількість рядів: 8-19


Запорізька область