Бренди

Simon

Французька компанія Simon була заснована в 1978 році. Вона розробляє і виробляє спеціалізований асортимент техніки, призначеної для овочівництва: підготовка ґрунтів, посадка рослин, збір врожаю і т.д. 

Культиватор з граблями, найбільш продавана техніка бренду Simon, призначений для підготовки ґрунту під посадку культур, що вирощуються на грядках. З моменту випуску цієї техніки було продано більше 5000 одиниць.

Асортимент обладнання містить як обладнання для збору моркви для фермерів, так і техніку для сільськогосподарської промисловості, для збору врожаю буряка і ріпи.

Simon виробляє так само обладнання для обробки цибулі-порею (садильники і машини для збирання врожаю), цибулі (машини для стрижки трави, машини для стрижки з функцією збору скошеної трави, навантажувачі), салату (машина для збирання врожаю овочевої валеріанніци, машина для збирання врожаю молодих пагонів і для качанів салату).

Компанія розташовується в самому центрі долини, яка славиться вирощуванням овочів, на берегах Луари, близько Нанта, і спочатку розвивалася у співпраці з місцевими фермерами, а потім розширилася, створивши філії по всьому світу.

Торгова марка Simon — це бренд Групи компаній Simon Group, яка тепер спеціалізується на виробництві обладнання для овочівництва зі своїми додатковими підрозділами: Simon (підготовка ґрунтів і збір врожаю овочів) — Briand (миття та розфасовка овочів) — Simma (дистриб'ютор).

Торгова марка Simon об'єднує понад 75 співробітників. Розміщена на двох виробничих майданчиках площею більше 7 000 м², Simon управляє, завдяки своїм виробничим лініях, всім процесом виробництва обладнання.

Офіційний сайт компанії: machines-simon.com

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
37 500

Морквозбиральний комбайн R1CMR

Стан: Новий


Рівненська область

15 000

Морквозбиральний комбайн TC2

Стан: Б/в


Рівненська область