Бренди

Sigma

Товариство з обмеженою відповідальністю АТ Sigma Group представляє собою сучасну компанію, що динамічно розвивається, яка є передовим виробником насосної техніки в Чеській Республіці. В даний час компанія орієнтується на дослідження, розробку і виробництво насосів і насосних установок середньої та високої продуктивності, а також унікальних насосів, призначених для промислової експлуатації.

У цьому сегменті фірма відноситься до передових світових фірм даної галузі, і таким чином успішно продовжує багаторічну традицію виробництва насосів в регіоні Середньої Моравії. До ключових замовникам відносяться вітчизняні та закордонні промислові підприємства в області легкого і важкого машинобудування, класичної та атомної енергетики, нафтохімії, нафтовидобутку, видобутку та обробки мінералів і водного господарства.

Власні дослідні лабораторії, сучасно обладнані виробничі цехи і широка сервісна база, разом з багаторічним досвідом установок, дозволяють компанії пропонувати замовникам комплексні поставки «під ключ» в галузі насосної техніки.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
3 500 $

Система зрошування Odra 300/65

Стан: Б/в

Робоча ширина: 35-60 м


Запорізька область