Бренди

Shaanxi Fast Gear

Завод Shaanxi Fast Gear Co., Ltd. найбільший в КНР завод з виробництва коробок перемикання передач і запасних частин до них для вантажної автотехніки.

Завод являє собою масштабну промислову корпорацію з безліччю філій і дочірніх підприємств, ковальським і ливарним виробництвом, підрозділами металообробки і збірки. У компанії налагоджена система контролю якості виробленої продукції, починаючи з етапу випуску, і закінчуючи моментом реалізації.

Система включає тестові перевірки деталей і агрегатів і перевірку відповідності світовим стандартам. Вся продукція, що випускається незмінно виконує вимоги якості і має необхідні сертифікати.

Споживачами продукції заводу Shaanxi Fast Gear Co., Ltd. є ряд вітчизняних і зарубіжних виробників вантажної техніки. Продукція компанії експортується в десятки країн Європи, Азії, Африки, Америки, Океанії. Серійний випуск коробок передач здійснюється з особливою системою нумерації, завдяки якій клієнти можуть досить просто орієнтуватися в представленому асортименті запасних частин.

Примітно також, що продукція Shaanxi Fast Gear Co., Ltd. отримала настільки високий попит в США, що на американському ринку було організовано філію збуту компанії. Причини такої високої затребуваності легко пояснити: в якості прообразу коробок передач Shaanxi Fast Gear Co., Ltd. виступили колись коробки американської корпорації «Eton».

Копії відомих агрегатів, вироблені за ліцензією «Eton», виявилися дешевше оригіналів, нітрохи не поступившись при цьому в якості. У свою чергу, американський споживач по достоїнству оцінив вигідне поєднання ціни та якості коробок і комплектуючих виробництва КНР, відповівши визнанням цієї продукції і високим попитом.

Затребуваність продукції Shaanxi Fast Gear Co., Ltd. підтверджує і попит на вітчизняному ринку.

В даний час корпорація Shaanxi Fast Gear Co., Ltd. продовжує зростати, маючи намір верб надалі розвивати мережу промислових підприємств і розширювати обсяг випуску продукції, що відмінно зарекомендувала себе в світових масштабах.

Офіційний сайт компанії: chinafastgear.com