Завод SEM — один з найбільших заводів Китаю, які виробляють дорожню техніку і фронтальні навантажувачі.

Заснований в 1958 році під ім'ям Shandong Engineering and Machinery завод був реформований в акціонерну компанію в 2003 році. У 2008 році завод SEM успішно приєднався до корпорації Caterpillar.

Завод розташований в місті Цинчжоу, в східній частині провінції Шаньдун. Територія заводу становить близько 510 000 м2, штат — 2000 співробітників.

Сьогодні SEM — це сучасне підприємство, здатне виконувати великі замовлення. Виробничі потужності підприємства дозволяють виробляти більше 25 000 колісних навантажувачів в рік.

Завод розвивається і займає активну ринкову позицію. Основою збуту компанії є навантажувачі з об'ємом ковша від 1,7 до 4,5 кубічних метрів. Вони експортуються більш ніж в 80 країн світу.

Спектр застосування техніки SEM дуже широкий. Вона відмінно справляється з найрізноманітнішими завданнями при проведенні землерийних, вантажно-розвантажувальних робіт, може використовуватися в плануванні майданчиків, при переміщенні сипучих матеріалів, на лісозаготівельних роботах.

Навантажувачі SEM можуть оснащуватися щітками, фрезами, снігоочищувачами і іншим навісним обладнанням з гідромотором. Гідравлічна система дозволяє швидко міняти використовується навісне обладнання, в якості якого можуть використовуватися ковші різної місткості, скельні ковші, щелепні захвати.

У всіх машин SEM ергономічний дизайн кабіни з високим ступенем скління і системами опалення. Сидіння оператора сконструйовано таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт і зручність роботи оператора.

SEM підходить для експлуатації в важких умовах. Для забезпечення безпеки роботи на навантажувач встановлюються мости з дисковими гальмами. Для розробки кар'єрів можуть використовуватися важкі навантажувачі SEM.

Вся техніка, що випускається на заводі SEM, проводиться відповідно до стандартів Caterpillar і обов'язково проходить сертифікаційні випробування якості і безпеки.