Бренди

Schwarzmüller

Wilhelm Schwarzmüller — австрійський виробник причіпної техніки і кузовів. Одне з найстаріших діючих підприємств в своїй галузі. Займає 4 місце в Європі за обсягом виробництва і одне з провідних місць по гамі продукції, що випускається.

Штаб-квартира концерну розташована в передмісті австрійського містечка Фрайнберг невеликому поселенні Ханцінг (Hanzing) в двох кілометрах від австрійсько-німецького кордону. Концерн повністю належить нащадкам засновника Йозефа Шварцмюллера

Свою історію компанія веде з 1870 року, коли коваль Йозеф Шварцмюллер заснував в німецькому Пассау ковальську майстерню, в якій два покоління Шварцмюллер займалися виготовленням возів і сільськогосподарської техніки.

Сучасна історія компанії бере початок з 1936 р. Вільгельм Шварцмюллер-старший почав будівництво заводу в містечку Ханцінг у Верхній Австрії в передмісті Пассау з австрійської сторони, розташованого на протилежному боці річки Інн, близько маленького містечка Фрайнберг, де по нинішній день розташований головний офіс компанії.

З цього ж моменту компанія придбала назву, відоме по сьогоднішній день — Wilhelm Schwarzmüller. На місці майстерні в Пассау залишився складальний майданчик і сервісний центр. Сини Вільгельм-молодший і Егон Шварцмюллер в 60-х роках XX-го століття зробили з невеликої фірми потужний концерн, який зайняв більше половини ринку причіпної техніки в Австрії, значну частку на півдні Німеччини, півночі Італії, Швейцарії.

До 90-х років минулого століття концерн Schwarzmüller випускав продукцію на заводах у Фрайнберге і Пассау, а також деякі види надбудов для вантажних автомобілів і причепів в основних сервісних майстерень в Вельс. Після політичних змін в Центральній і Східній Європі на початку дев'яностих років двадцятого століття концерн організував дочірні підприємства в Угорщині, Чехії, Словаччині, Польщі, Словенії, Хорватії і створив філії і представництва в Македонії, Югославії, Болгарії, Румунії та Литві, а з 2014 року також і в Росії.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
Договірна ціна

Напівпричіп зерновоз NW 26 2004 р.

Стан: Б/в


Вінницька область