Бренди

Sauter

Компанія Sauter була створена у 1910 р. Фріцем Саутер в Грінвальда, Швейцарія для виробництва електричних тимчасових перемикачів. Конструкція і точність приладів привернула увагу фахівців. Коли обсяг замовлень виріс, компанія розширилася і перемістилася в Базель.

Під час Першої Світової війни Фрітц Саутер створив перший електричний котел і відділення з виробництва приладів для систем опалення.

1920 — Sauter стає акціонерним товариством з обмеженою відповідальністю. Перший закордонний представницький контракт підписаний зі шведською компанією Zander & Ingestr в травні 1925 року. У вересні 1923 було засновано Представництво Саутер у Франції з партнером з Ельзасу. В 1925 створена перша дочірня компанія, Sauter-Cumulus GmbH, у Фрайбурзі в Брейсгау, Німеччина.

1948 — підприємство з виробництва термостатів і приладів управління для установок опалення та кондиціонування повітря створюється на кордоні між Базелем і Сант-Луїсом, Франція. Виробничі лінії Sauter в Базелі і Фрайбурзі, його численні дочірні компанії та представництва незабаром принесли компанії міжнародну популярність.

Офіційний сайт компанії: sauter-controls.com