Бренди

Сарэкс

«Сарэкс» — найбільший (з 2010 року) російський виробник тракторів. Основна продукція заводу — пневмоколісні трактори сільськогосподарського призначення, також завод випускає екскаватори, навантажувачі, комунальну і спеціальну техніку на їх базі. Знаходиться в Саранську. Повне найменування підприємства — Відкрите акціонерне товариство «Сарэкс».

Саранський екскаваторний завод утворений за рішенням ради Міністрів Української РСР і Мордовського Раднаркому від 5 травня 1959 року. Основна спеціалізація — виробництво гідравлічних землерийних машин, що монтуються на колісних тракторах. У 1990-ті роки в ході приватизації на його базі створюється ВАТ «Сарэкс».

У 2007 році контроль над підприємством переходить до ЗАТ «Агроевросоюз», що був постачальником тракторів виробництва ВАТ «Харківський тракторний завод» в Російську Федерацію. У відповідності з новою стратегією, основою розвитку ВАТ «Сарэкс», поряд з традиційним випуском екскаваторів, має стати нова складальне виробництво тракторів. У роботі з проектування головного складального конвеєра беруть участь фахівці німецької інжинірингової фірми Durr Consulting. В результаті, був побудований виробничий комплекс по збірці тракторів тягового класу 2-5 т., Що включає в себе універсальну складальну лінію, розраховану на збірку 10 тис. тракторів на рік.

У вересні 2007 року за ліцензією Мінського тракторного заводу підприємство починає випуск універсально-просапної трактора «Білорус-1221.2» з винятковим правом на його реалізацію в Росії до 2015 року. ВАТ «Сарэкс» стає постачальником техніки для ВАТ «Росагролізінг» і для позичальників ВАТ «Россельхозбанк» в рамках цільової програми кредитування підприємств АПК.

У 2009 році «Сарэкс» переходить під управління концерну «Тракторні заводи». За словами менеджменту концерну, підприємство взято в управління з метою «заповнити модельний ряд тією продукцією, яку концерн не виробляє». В цьому ж році підприємство розширює асортимент продукції і освоює випуск тракторів «Беларус-82.6» і «Беларус-82.1». Крім того, розширюється список виробленої комунальної та спеціальної техніки за рахунок випуску фронтальних навантажувачів, комунально-збиральних, снігоочисних, фрезерних та інших машин. У грудні 2009 року ВАТ ПО «Красноярський завод комбайнів», що входить до складу концерну «Тракторні заводи», стало прямим власником 23,5% акцій ВАТ«Сарэкс».

У 2009-2010 роки на підприємстві відбувається зниження виробництва тракторів. Причиною стало зниження закупівель техніки з боку російських сільськогосподарських підприємств і завершення відвантаження тракторів по крупному замовлення від ВАТ «Росагролізінг». Проте, було відзначено зростання виробництва екскаваторів і розширився лінійки комунальної та спеціальної техніки, продажі якої стали знову грати значну роль в виручці підприємства.

У лютому 2011 року повноваження одноосібного виконавчого органу ВАТ «Сарэкс» передані ТОВ «ККУ» Концерн «Тракторні заводи».

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
Договірна ціна

Культиватор КТС-10-2

Стан: Б/в

Робоча ширина: 10,5 м


Миколаївська область

Договірна ціна

Культиватор КТС-10-2

Стан: Б/в

Робоча ширина: 10,5 м


Миколаївська область

Договірна ціна

Культиватор КТС-8

Стан: Б/в

Робоча ширина: 8,0 м


Миколаївська область