Бренди

Ригасільмаш

Ригасільмаш — завод сільськогосподарського машинобудування, який був заснований в 1945 році.

До 1956 року був ремонтно-механічний завод по випуску автозапчастин для лісової промисловості СРСР. Назву Ригасільмаш завод отримав з 1956 року. При поєднанні ремонтно-механічного заводу з іншими підприємствами було визначено його головний напрямок в спеціалізації — випуск сільськогосподарських машин для сільського господарства.

Підприємство було розширено і реконструйовано, вироблялися машини для внесення в ґрунт твердих органічних добрив (вантажопідйомність — 4 і 6 тонн). У 1986 році було випущено 27,7 тис. машин, запасні частини до сільгоспмашин, товари народного споживання (консервооткривачі, демонстраційні шахи, динамометричні і регулювальні ключі, гантелі).

Продукція реалізовувалася в СРСР, а так само експортувалася на Кубу, в Польщу, Францію, Канаду, Великобританію, Фінляндію, Швецію.

Серед кращих працівників заводу — заслужений працівник промисловості Н. В. Негрієвв, депутат Верховної Ради ЛатвССР В, Ф. Ферапонтов.

У 1976 році завод був нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.

З відновленням буржуазно-націоналістичного режиму в Латвії історія заводу пішла на спад вниз. У 1990-х завод був приватизований.

Зараз на базі заводу утворена комапния LMR-Azene. Сьогодні LMR Azene спеціалізується на випуску широкої гами машин для внесення органічних добрив і тракторних причепів різного призначення. З 1970 року продукція заводу експортується в багато країн світу. Постійними замовниками є Скандинавія, Прибалтика, Франція, Німеччина і Росія.

Проте в 2010-х роках знесли залишки корпусів головного підприємства. На цьому місці збиралися побудувати черговий торговий центр, але в даний момент основна територія досі пустує. Впирається недобудований міст в нікуди.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
42 000 грн

Гноєрозкидач РОУ-6 1988 р.

Стан: Б/в

Об'єм кузова: 3600 куб.м


Черкаська область

130 000 грн

Гноєрозкидач РОУ-6 2018 р.

Стан: Новий

Об'єм кузова: 3600 куб.м


Запорізька область