Бренди

Raven

З 1978 р. підрозділ прикладних технологій Raven допомагав створювати, вводити і змінювати точне землеробство. Raven — інноваційна компанія, яка створює, продає і виробляє технічні рішення для складних завдань.

Raven надає електронну систему глобального позиціонування (GPS), а також інструменти для управління інформацією, які забезпечують скорочення експлуатаційних витрат і збільшують прибуток глобального сільськогосподарського ринку.

Від польових комп'ютерів до систем управління садильника і розпилювачами, від рульових систем GPS до бездротових технологій Raven являеться лідерами по виробництву технологій в області точного землеробства.

Компанія Raven Industries, Inc., головний офіс якої розташований в самому серці Америки, розробляє і виготовляє технічну продукцію з 1956 р. Raven зареєстрована на біржі NASDAQ (RAVN) і має сертифікат ISO 9001, завдяки якому компанія має міжнародну репутацію інноваційної компанії, що виробляє якісну, високоефективну продукцію і надає унікальні послуги.

Метою Raven є рішення складних завдань в таких областях, як безпека, харчування населення, енергетична незалежність і збереження ресурсів. Щоб підтримувати свою репутацію, Raven використовує свої можливості в області розробки, виробництва і впровадження технологічних інновацій, обслуговуючи сектор точного землеробства, поставляючи спеціалізовані плівки з високими експлуатаційними характеристиками, а також обслуговуючи ринки авіакосмічної галузі.

Офіційний сайт компанії: ravenind.com