Бренди

Perkins

Історія компанії Perkins бере початок в 1932 році, коли Френк Перкінс дав своєї компанії однойменну назву. Тоді ще нікому не відомий дослідник, винахідник і бізнесмен Френк Перкінс з Пітерборо займався удосконаленням дизельних двигунів і шукав їм корисне застосування у виробництві і промисловості.

Отриманий варіант енергетичного обладнання, що працює на дизелі, він встановив на своїй фабриці, на якій тоді працювало всього 7 працівників.

Вироби цієї фірми зарекомендували себе, як надійні і міцні механізми, тому вже через рік машинобудівна компанія Commer Cars уклала з виробництвом Perkins контракт на поставку дизельних двигунів для їх автомобілів.

Основним видом діяльності компанії Perkins є виробництво газопоршневих та дизельних двигунів потужністю від 10 до 2000 кВт для застосування в сільськогосподарській, дорожньо-комунальній, будівельної, морської, промислової техніки і електротехнічному обладнанні.

Сумарна виробнича потужність компанії Perkins становить понад 300 000 двигунів на рік. За 75 років з конвеєрів заводів зійшло понад 17 мільйонів двигунів Perkins. Компанія Perkins має 5 заводів в США, Бразилії та Англії.

У місті Гріффіні (США) — виробляються двигуни серії 400, в місті Куртіба (Бразилія) — базується виробництво 1000 і 1100 серій, в місті Пітерборо (Англія) — виробництво двигунів серій 400, 800, 1000, 1100 1300, в місті Шрюсберрі (Англія) — виробництво серії 2000, під містом Стаффорд (Англія) — виробництво серій 2300, 2500, 2800 і 4000. Сумарна виробнича площа всіх заводів Perkins становить 153 000 кв.м.

В кінці шістдесятих дітище Перкінсона перейшло в руки нового власника — Massey Ferguson, але напрямок діяльності при цьому істотно не змінився. Сьогодні компанія Perkins входить до складу корпорації Caterpillar. Вже протягом 80 років компанія Caterpillar Inc. є лідером в технологіях і провідним у світі виробником будівельного і гірського устаткування, дизельних і газопоршневих двигунів, промислових газових турбін.

Компанія Caterpillar домагається позитивних і стійких результатів на всіх континентах, досягнувши в 2005 році виручки за обсягами продажів в розмірі 36,34 мільярдів доларів США. Компанія Caterpillar входить в 100 найбільших компаній США і в 500 найбільших і світових корпорацій. Задоволення потреб замовників є найвищим пріоритетом для всього колективу компаній Caterpillar і Perkins.

У компанії Perkins впроваджена автоматизована система контролю якості 6 Sigma. Довгострокова віддача від проекту 6 Sigma буде відчутна в міру підготовки майбутніх керівників, які зможуть вирішувати все більш складні питання, з якими стикається компанія як лідер у своїй галузі. У здійснення проектів 6 Sigma залучено більше 30 тисяч співробітників компанії Caterpillar, що створюють компанію майбутнього.

У своїй діяльності компанія Perkins керується найвищими стандартами охорони навколишнього середовища і промислової безпеки. Компанія повністю усвідомлює свою відповідальність перед суспільством за збереження сприятливого навколишнього середовища і раціональне використання ресурсів.

Природоохоронна діяльність компанії здійснюється відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 14001. Двигуни компанії Perkins відповідають європейському екологічному стандарту Stage III А і американському екологічному стандарту Tier 3. Компанія Perkins піклуватися про здоров'я та безпеку своїх співробітників, створюючи комфортні та сучасні робочі місця на заводах Perkins у усьому світі.

Для того, щоб відповідати найвищому рівню вимог в галузі управління людьми і бізнес-процесами, компанія Perkins постійно вдосконалює систему управління бізнесом відповідно до вимог міжнародних стандартів. Виробництво сертифіковане за стандартом BS EN ISO9001: 2000. 134 дистриб'ютора компанії мають юридичні угоди з Perkins та здійснюють дистрибуцію на території 195 країн світу.

Офіційний сайт компанії: perkins.com