Бренди

Perfect

Заснований в 1939 році, бренд Perfect Equipment, виступає за якість і надійність. Будучи «брендом вибору» на північноамериканському OEM ринку балансувальних вантажів Perfect Equipment володіє цінною інформацією про останні зміни в конструкції нових автомобілів.

Як лідер ринку післяпродажного обслуговування, Perfect Equipment надає ринку можливість вибору, включаючи цинкові, сталеві, свинцеві балансувальні вантажі. Perfect Equipment пропонує автосервісам перевірені універсальні балансувальні вантажі практично для всіх видів дисків, а так само вентилі, інструменти та аксесуари за привабливими цінами.

Бренди Hofmann Power Weight і Perfect Equipment були об'єднані під загальним брендом Wegmann automotive з 2008 року. З обсягом виробництва понад 1 мільярд виробів в рік, Wegmann automotive є лідером на світовому ринку балансувальних вантажів, призначених для використання в легкових, вантажних автомобілях, автобусах і для інших промислових застосувань. Компанія є постачальником обладнання для всіх великих імен в автомобільному світі, а також провідних дистриб'юторів запасних частин в Америці, Європі та Азії.

Відмінні особливості: Wegmann automotive є провідним постачальником в OEM (Original Equipment Manufacturer) і AM (Aftermarket) сегменти автобізнесу. На двох з кожних трьох нових автомобілів, вироблених в Європі, встановлені балансувальні вантажі від Wegmann automotive.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр