Бренди

PEL-tuote

Фінська компанія PEL-tuote є великим сімейним підприємством, яке бере свій початок ще в 1985 році в містечку Рантасалмі. Підприємство спеціалізується на виготовленні різної сільськогосподарської техніки, такої як: дискові борони, дискові культиватори, підбирачі каміння, сівалки з котками, мультикультиватори та інше.

PEL-tuote — величезна корпорація, що складається з безлічі невеликих компаній. Серед цих компаній можна виділити компанію Kivi-Pekka, яка спеціалізується на виробництві підбирачів каменів і займається поставками своєї техніки в більш, ніж в 20 країн світу.

Компанія-виробник підбирачів каменів Kivi-Pekka, завдяки своєму професіоналізму і якості продукції давно займає лідируючі позиції на ринку сільськогосподарської техніки, однак, за мету компанія поставила стати всесвітнім лідером серед виробників підбирачів каміння.

Висока конкурентоспроможність Kivi-Pekka є проявом найсуворішого спостереження за якістю продукції, що виготовляється, а також високої кваліфікації співробітників, які працюють на благо компанії. Слід зазначити, що Kivi-Pekka виготовляє підбирачі каменів індивідуально для кожного замовника, в залежності від його вимог і побажань.

Офіційний сайт компанії: pel-tuote.fi