Бренди

Патон

Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О.Патона (ДЗЗУ) випускає великий асортимент професійного зварювального обладнання і є одним з лідерів ринку зварювальних апаратів на території України і країн СНД.

Впроваджуючи провідні технології і конструкторські розробки, ДЗЗУ виробляє зварювальне обладнання високої якості з оптимальними технічними характеристиками, що задовольняє потреби як великих промислових підприємств, так і приватних осіб.

ДЗЗУ серійно виробляє:

  • - трансформатори і випрямлячі для ручного і автоматичного дугового зварювання і наплавлення,
  • - зварювальні напівавтомати,
  • - апарати аргонодугового зварювання,
  • - інверторну техніку (MIG-MAG, TIG, MMA, в т. ч. з синергетичним управлінням і роботою в імпульсному режимі, плазма),
  • - апарати і джерела для електрошлакового зварювання і переплавки,
  • - зварювальні трактори для автоматичного зварювання під флюсом різних марок сталей та інше.

За замовленнями Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона ДЗЗУ виробляє наплавлювальні установки, обладнання для машинобудівних підприємств і сільгоспмашинобудування, установки для електрошлакового зварювання і переплавки, автоматизовані системи управління зварювальним обладнанням та інше.

На ДЗЗУ впроваджуються нові технології високоефективного та економічного автоматизованого зварювання під флюсом, технології для механізованого і автоматизованого імпульсно-дугового зварювання, розробляються технології і виробляється обладнання для зварювання неповоротних стиків магістральних трубопроводів, а також унікальне обладнання для автоматичного дугового зварювання під флюсом кільцевих швів в глибоку обробку, в тому числі для роторів потужних турбін для Турбоатома.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
2 000 $

Плуг ПО-8

Стан: Б/в

Кількість корпусів: 8


Черкаська область