Бренди

Pasquali

 

Діяльність Pasquali Macchine Agricole почалася в 1949 році, коли на основі ідеї доктора Ліно Паскуалі було створено одне із перших механічних засобів, який міг би виконувати всі ті сільськогосподарські роботи, які неможливо зробити тракторами — двоколісний трактор.

Після успіху в кінці 50-х років, компанія відчула необхідність збільшили комфорт роботи: до двоколісного трактора додали колісну вісь в комплекті з сидінням і рульовим колесом, перетворюючи його на міні-трактор.

Машина мала великий успіх, що спонукало Паскуалі почати другий проект, який він розробив на початку 60-х років: створення міні-трактора з повним приводом, ізодіаметричним і центральним шарнірним рульовим управлінням.

Набагато більш зручний і високопродуктивний, ніж двоколісний трактор, але однаково маневрений і з низькою вартістю, він виявився успішним серед виноградників і продавався як гарячі пиріжки на ринку.

Незабаром машина була вдосконалена, зміцненою конструкцією і оснащена більшими шинами, що дало життя ізодіаметричному обладнанню, яке було ще більш потужним, але менш маневреним.

Тепер протягом наступних вісімдесяти років, в кінці 90-х, Ліно Паскуалі почав оглядатися, щоб знайти промислового партнера, здатного продовжити розвиток своєї компанії. Він знайшов його в BCS of Abbiategrasso, заснованої в 1943 році інженером Луїджі Кастольди, який в 1999 році і придбав марку Pasquali.

Сьогодні BCS Group є провідною міжнародною компанією в сфері механізації. Компанія розробляє і виготовляє сільськогосподарську техніку та обладнання для догляду за зеленими насадженнями, машини для автономного виробництва елетроенергії та мобільного зварювання.

Група BCS має три виробничі підприємства в Італії (Abbiategrasso, Luzzara і Cusago).

Офіційний сайт компанії: pasqualiagri.it