Бренди

Panav

Товариство з обмеженою відповідальністю Panav на сьогодні є одним з провідних європейських виробників комплектного асортименту напівпричепів і причепів і серед основних видів діяльності компанії слід виділити:

 

 - продаж напівпричепів і причепів;

 - сервісне обслуговування;

 - оренду причіпної техніки;

 - покупку і продаж вживаної причіпної техніки.

Ключовими клієнтами є провідні європейські транспортні компанії, і підприємства, які спеціалізуються в будівельній галузі, в харчовій промисловості і в сільському господарстві.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю Panav належить до групи AML Holding a.s.

Товариство з обмеженою відповідальністю PANAV на сьогодні є одним з провідних європейських виробників комплектного асортименту напівпричепів і причепів і серед основних видів діяльності компанії слід виділити:
продаж напівпричепів і причепів
сервісне обслуговування
оренду причіпної техніки
покупку і продаж вживаної (б / у) причіпної техніки
Ключовими клієнтами є провідні європейські транспортні компанії, і підприємства, які спеціалізуються в будівельній галузі, в харчовій промисловості і в сільському господарстві. Більш ніж 100-річна традиція започаткована на довгострокову співпрацю з упором на модернізацію, сучасні технології, якість, гнучкість і максимальну орієнтацію на клієнтів. Товариство з обмеженою відповідальністю PANAV належить до групи AML Holding a.s.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
6 900 $

Напівпричіп зерновоз NV 35 2004 р.

Стан: Б/в


Закарпатська область