Бренди

Ocmis

Італійська компанія Ocmis — світовий виробник систем зрошення, якому належить 50% ринку по зрошувальних систем котушкового типу. З них 80% — експорт зрошувальних систем.

Ocmis є товариством з обмеженою відповідальністю. Компанія Ocmis була заснована в 1970 році і починала з виробництва точних механічних деталей і зрошувального обладнання.

На початковому етапі компанія концентрувала свої ресурси на виробництві дощувальних машин барабанного типу, поступово завойовуючи положення на ринку в даному секторі. Ocmis виробляє цілий ряд моделей дощувальних машин, що дозволяє використовувати це обладнання в будь-яких ситуаціях. Компанія також виробляє насоси для тракторів, як для чистої, так і для брудної води, а також відцентрові насоси і підвищують передачі для теплових і електричних двигунів.

Компанія вимагає і гарантує високі стандарти якості сировини, що використовується для готової продукції. Безперервний процес поліпшення обладнання дозволив компанії зайняти міцне місце лідера як на італійському, так і на світовому ринку. Такий результат говорить про надійність компанії, а поряд з постійними інвестиціями у виробництво (наприклад, придбання автоматичних систем зварювання і фарбування) і інформаційні технології гарантує провідну роль компанії Ocmis в цьому секторі в новому тисячолітті.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
11 500 $

Система зрошування R4-1A

Стан: Б/в


Запорізька область

Договірна ціна

Система зрошування R4-1A

Стан: Новий


Сумська область