Бренди

Мотор Січ

ПАТ «Мотор Січ» — одне з провідних у світі підприємств з розробки, виробництва, ремонту та сервісного обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та вертольотів, а також промислових газотурбінних установок. Підприємство розташоване в Шевченківському районі міста Запоріжжя. Належить до Спілки виробників нафтогазового обладнання.

Поряд з виробництвом авіаційної та наземної техніки підприємство виготовляє широку номенклатуру товарів народного споживання, які необхідні кожному: у побуті, для малого та середнього підприємництва, сільського та присадибного господарства, а також активного відпочинку.

Станом на 2010 рік ПАТ «Мотор Січ» виготовляє і супроводжує в експлуатації 55 типів і модифікацій двигунів для 61-го виду літаків і вертольотів.

У 2011 році ПАТ «Мотор Січ» придбало в Білорусі Оршанський авіаремонтний завод та уклало угоду з холдингом «Вертолеты России» згідно з яким протягом п'яти років запорізька компанія має поставляти до Росії до 270 двигунів щорічно.

19 серпня 2017 року, вперше у Запоріжжі, на аеродромі «Мокра» стартував відкритий Чемпіонат України з вертолітного спорту. Чемпіонат було приурочено до 70-ої річниці від дня першого вильоту літака Ан-2 та 110-річчя підприємства АТ «Мотор Січ». В цей же день також було презентовано перший український гвинтокрил виробництва «Мотор Січ», якому дали символічну назву «Надія». Щоб створити перший український гвинтокрил, знадобилося 10 років.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
6 192 грн

Картоплезбиральний комбайн КК10

Кількість рядів: 1


Київська область

Договірна ціна

Мотоблок МБ-9

Потужність номінальна: 9 к.с.


Тернопільська область

Договірна ціна

Мотоблок МБ-6

Потужність номінальна: 6 к.с.


Тернопільська область

28 800 грн

Мотоблок МБ-6Д

Потужність номінальна: 6 к.с.


Київська область

34 500 грн

Мотоблок МБ-8

Потужність номінальна: 8 к.с.


Київська область

28 500 грн

Мотоблок МБ-6

Потужність номінальна: 5,5 к.с.


Київська область

34 500 грн

Мотоблок МБ-6ДE

Потужність номінальна: 6 к.с.


Київська область

35 000 грн

Мотоблок МБ-13E

Потужність номінальна: 11 к.с.


Київська область