Бренди

Michelin

Michelin французька компанія, виробник шин. Повне найменування Compagnie Générale des Établissements Michelin. Штаб-квартира в Клермон-Феррані.

Засновано в 1889 году. Спочатку компанія виробляла шини для велосипедів, пізніше вийшовши на ринок автошин (в 1891 году компанією БУВ отриманий патент на виробництво знімніх пневматичний шин). У 1907 году відкрілося перше підприємство Michelin за межами Франции в Туріні.

 

З 1934 по 1976 рік Michelin володіла автомобільним виробником Citroën. У 1988 році компанія поглинула американського виробника шин BF Goodrich Company, всього за всю історію компанії вона придбала в цілому близько десяти шинних компаній різної величини.

 

Michelin є автором багатьох інновацій в шинній індустрії, таких, наприклад, як винахід радіальних шин в 1946 році. Також одним з найважливіших моментів була поява на ринку в 1992 році так званих «зелених шин» Energy, що мають низький коефіцієнт опору коченню, що дозволяє економити паливо.

 

З 1999 року по травень 2006 року компанію очолював Едуард Мішлен, 26 травня 2006 року він потонув в ході рибалки на яхті біля західного узбережжя Франції (Бретань) . Після цього на чолі компанії став Мішель Ролье, який не є членом сім'ї Мішлен.


Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
Договірна ціна

Шини для трактора 480/80R26

Німеччина