Уже більше десятка років марка Mega визнана, як один з провідних польських виробників напівпричепів самоскидів, лісовозів і осей для напівпричепів і причепів.

Виробництво комерційних автомобілів, осей і кузовів відбувається в Нисі — місті, розташованому в 70 км від Вроцлава. Завод має площу 140 000 кв. м на якому працює велика кількість кваліфікованих фахівців.

Mega, з 2017 року є частиною групи Benalu. Це бренд, заснований в 1967 році, коли Хьюберт Пора і Домінік Бондюель вирішили почати виробництво інноваційних та розроблених відповідно за їх власною концепцією алюмінієвих самоскидів.

В даний час Benalu є лідером в проектуванні і створенні промислових збірних транспортних засобів, а також компанією, що входить в холдинг Arcole Industries з оборотом понад 140 мільйонів євро в рік. До групи входять компанії: Benalu, Bennes Marrel, Maisonneuve і Mega.

Виробничі підприємства розташовані в Нісі (Польща), в Ліевене, Андрезена-Бутеоне, Серес (Франція), на них працюють понад 1200 осіб. Компанія пропонує широкий асортимент «сталевих» і «алюмінієвих» транспортних засобів, в тому числі універсальні, з великими об'ємами, що дозволяють перевозити сипучі матеріали (силоси), напівпричепи з рухомою підлогою або інтермодальні (комбіновані) транспортні засоби.

Офіційний сайт компанії: mega-nysa.pl

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
28 500

Напівпричіп зерновоз Nysa 2015 р.

Стан: Б/в

Об'єм кузова: 55 куб.м


Рівненська область

23 000

Напівпричіп зерновоз Nysa 2012 р.

Стан: Б/в

Об'єм кузова: 43 куб.м


Україна

43 000

Напівпричіп зерновоз Nysa 2019 р.

Стан: Новий

Об'єм кузова: 50 куб.м


Рівненська область

28 000

Напівпричіп зерновоз Nysa 2015 р.

Стан: Б/в

Об'єм кузова: 45 куб.м


Рівненська область