Бренди

Mecalac

Останні 30 років група компаній Mecalac Ahlmann Group займається проектуванням, виробництвом і постачанням містобудівної техніки. Компанія Mecalac знаходиться в Аннесі, Франція, а Ahlmann — в Бюдельсдорф, Німеччина.

До групи входять три заводи і чотири філії збуту (у Франції, Німеччині, Італії та Іспанії). Продукція групи представлена ​​в 22 країнах світу через філії або мережу з 150 дистриб'юторів. Штат компанії налічує 400 осіб (200 з них — співробітники Mecalac у Франції і ще 200 працюють в Ahlmann в Німеччині), при цьому товарообіг групи досягає 115 мільйонів євро.

За роки свого існування Mecalac Ahlmann придбала багатий досвід в області будівельної техніки, призначеної для роботи в умовах обмеженого простору і щільної забудови. Досвід оптимізації робочого простору і прагнення до охорони навколишнього середовища стали основною перевагою компанії, що відрізняє її від конкурентів.

Вироби компанії випускаються для двох різних сегментів ринку. Ahlmann виготовляє колісні і ковшові навантажувачі. Mecalac поставляє повний модельний ряд багатофункціональних колісних машин і екскаваторів на колісному і гусеничному ходу для роботи в міських умовах. Як наслідок, клієнтами групи є фахівці з міському будівництву, будівельні підрядники, інженери з благоустрою територій, підприємства з переробки і утилізації відходів, прокладання кабелів, будівництва та ремонту доріг і трубопроводів.

Кредо компанії Mecalac Ahlmann — технічну перевагу. Тому на всіх етапах життєвого циклу виробів, включаючи проектування, випробування, перевірки та дослідну експлуатацію, застосовуються найвищі стандарти якості. Компанія домагається повної відповідності вимогам сучасних міжнародних стандартів, особливо в питаннях безпеки і охорони навколишнього середовища.