Історія тракторів LS починається в далекому 1975 році. Окремий підрозділ компанії Hyundai, при тісній співпраці з японською компанією Yanmar створює спільне підприємство з виробництва тракторів. У 1983 році GoldStar Cable купує цю компанію і перейменовує її в GoldStar Tractors. У 1995 році корпорація GoldStar була перейменована в широко відому на світовому ринку компанію LG.


З цього періоду LS Tractor тісно співпрацює з Mitsubishi і IVECO. Багато вузли та агрегати, а так же технології запозичені у японської компанії. LS tractor експортує нові трактори з усього світу. У Європі та Азії їх знають як: GoldStar, Fiat-GoldStar, LG, LG-Fiat, LG-New Holland, LS і LS-New Holland, в Північній Америці та Індії як: LG Montana, Montana, Farmtrac LandTrac, LongAgri LandTrac, McCormick Tractors і Landini.


Поєднуючи в собі технології таких передових виробників як Mitsubishi і IVECO, а так же багаторічний досвід у виробництві тракторів, LS tractor є кращою пропозицією на сьогоднішній день.


В даний час виробничий комплекс має в своєму розпорядженні площею понад 20 000 кв.м. і здатний випускати до 50 000 одиниць мінітракторів в рік. А завдяки наявності власного науково-дослідного центру, LS Tractor може запропонувати клієнтам не тільки надійну, а й значною мірою інноваційну техніку. Увага до потреб споживачів є однією з сильних сторін цієї компанії.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
1 571 400 грн

Колісний трактор H 140 2017 р.

Київська область