Бренди

LD-Agro

Компанія LD-Agro Technologies Ltd. займається виробництвом і розробкою сільськогосподарських вимірювальних приладів на основі GPS. Розроблений намиа асортимент продукції дозволяє забезпечити будь-які потреби сучасними приладами будь-яких господарств з територіями від декількох сотень до багатьох тисчяч гектарів, які здатні поліпшити і якість і економічну ефективність сільського господарства.


Асортимент компанії зосереджений на власних розробках лінії сільськогосподарської продукції GPS під торговою маркою LD-Agro. Він включають в себе, серед іншого, унікальною на ринку прилад для вимірювання площі полів, а також GPS курсовказівників LD-Agro, що дозволяють високу точність відстеження трасування паралельного водіння. Можливість контролю роботи сільськогосподарських машин, система автоматизованого подрулювання, і автоматичний контроль секцій, забезпечують велику допомогу для користувачів.


Впровадження сучасної технології призводить не тільки до підвищення якості виробництва, але також до поліпшення економічної віддачі, оскільки створює можливість усунення зайвого витрачання хімічних матеріалів, а економічні рішення можуть бути прийняті на основі і економічні рішення можуть бути зроблені на основі структурованої технічної інформації.