Бренди

Langendorf

Бренд Langendorf існує понад 100 років і займає одне з перших місць серед всесвітньо відомих виробників комерційних транспортних засобів. Компанія пишається цим фактом і в той же час приймаємо на себе великі зобов'язання перед своїми клієнтами.

Популярність компанії принесла розробка напівпричепа Flatliner в 1979 р Langendorf відомий по всьому світу як один з перших виробників напівпричепів типу Inloader з внутрішнім завантаженням, що використовуються для перевезення бетонних будівельних конструкцій та скла. Це є основним напрямком діяльності компанії. Асортимент компанії також включає в себе ряд самосвальних напівпричепів з алюмінієвими і сталевими кузовами, низькорамні причепи та напівпричепи, двоповерхові напівпричепи з внутрішнім завантаженням.

Фахівці заводу, що знаходиться в м. Вальтроп (Німеччина), постійно знаходяться в пошуку інноваційних технічних рішень та шляхів вдосконалення продуктової лінійки Langendorf. Завод має в своєму розпорядженні найсучасніші технології та обладнання. Основна мета компанії — вивчення практичних проблем і потреб клієнта, їх аналіз та перетворення в конкретні технічні рішення. В основі підходу до виробництва завжди лежать високі стандарти якості та багаторічний досвід у виробництві транспортних засобів.

Все більше зростаюча міжнародна орієнтація бізнесу компанії Langendorf відбивається у взаємодії з клієнтами в усьому світі. Компанія участь в провідних міжнародних виставках. У зв'язку з розширенням ринків збуту заключаються ліцензійні контрактів і відкриваються іноземні представництва.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
17 900 $

Напівпричіп зерновоз SKA 24 2017 р.

Стан: Новий


Київська область