Бренди

Lander

Компанія «Мобіл К» була заснована в 1993 році. Основною спеціалізацією компанії було виробництво навісного обладнання та комплектуючих виробів до мотоагротехніки, садової та комунальної техніки, яка використовується на невеликих площах, а також виробів загальномашинобудівного призначення.

Після 15 років, фірма завоювала авторитет не тільки в Росії, але і в країнах СНД і Європи. Все це, а також ситуація, що склалася на ринку підштовхнули керівництво до прийняття рішення про розробку і виробництві багатофункціонального мотоблока нового покоління — Lander.

На внутрішньому ринку Lander відомий також під назвою «Пахарь». При великому попиті на мотоблоки Lander та навісне обладнання, підприємству стало не вистачати наявних виробничих потужностей, щоб задовольнити попит, що виник. У 2008 році компанія будує свій власний завод, який відповідає всім сучасним вимогам.

Завод складається з трьох виробничих цехів, складу, адміністративно-побутового будинку, торгово-виставкового центру і центру гарантійного обслуговування (загальна площа 7000 м2). Чисельність персоналу становить понад 200 осіб. На підприємстві використовуються найсучасніші методи виробництва, такі як порошкове фарбування, термообробка металів за допомогою струмів високої частоти, зварювання в середовищі вуглекислого газу і т.д.