Група компаній Kuhn заснована в 1828 році. До складу компанії на даний момент входять чотири заводи у Франції і по одному в США, Бразилії та Нідерландах.

На заводах Kuhn виготовляються різноманітні машини для обробітку ґрунту і сівби, заготовки та упаковки сіна, приготування і роздачі кормів, внесення засобів захисту рослин, мінеральних та органічних добрив, подрібнення рослинних залишків.

Компанія Kuhn займає шосте місце в світі за обсягами виробництва сільськогосподарської техніки та перше серед компаній, що спеціалізуються на причіпному і навісному обладнанні.

 

Обсяг виробництва Kuhn в 2010 році досяг €700 млн., що в розрахунку на одного працівника компанії склало €233 тис.. Kuhn експортує 70% своєї продукції в більш ніж 80 країн світу, в тому числі і в Україну.

 

У компанії Kuhn максималізувати частка власного виробництва. Пріоритетним є контроль якості виробів на всіх етапах виробництва.

 

Введення в експлуатацію суперсучасного складу запасних частин (площа 18000 м²) Kuhn забезпечив найвищу оперативність виконання замовлень в будь-яку країну світу.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
Договірна ціна

Граблі-ворошилки GA 6520 2009 р.

Франція

Договірна ціна

Косарка GMD 801 1999 р.

Німеччина

Договірна ціна

Граблі-ворошилки GA 7302

Німеччина