Бренди

Kärcher

Компанія Kärcher була створена в 1935 році швабським німцем на ім'я Альфред Керхер.

На початку свого існування компанія не займалася створенням такої великої кількості різноманітної продукції, виробляючи виключно системи опалення.

Через кілька років бренд почав виробляти обладнання для чищення, а в 1974 році взагалі вибрав цю нішу основний для розвитку. Далі напрямки розвитку ще кілька разів коректувалися, але в підсумку компанія сконцентрувалася на виробництві самого високотехнологічного прибирального обладнання для професійного застосування.

У 1980 Kärcher качала виробляти побутові прилади для прибирання, а потім дрібну побутову техніку. На сьогоднішній день бренд стоїть осібно на тлі конкурентів у своїй ніші — обладнання для очищення проводиться багатьма компаніями, але тільки Kärcher вдається створювати універсальні рішення, які добре проявляють себе як в побуті, так і при професійному прибиранню великих територій. Дуже велику популярність компанії принесли апарати високого тиску, які дозволили істотно прискорити процес збирання і в цілому зробити його більш простим і ефективним.

Характерною рисою Kärcher став жовтий окрас більшості продукції — завдяки йому вироби від цієї компанії добре впізнаються з першого погляду і виглядають дуже самобутньо, проте бренд думає і про прихильників класики, випускаючи деякі моделі, пофарбовані в стандартні для побутової техніки білий і чорний кольори.

Привабливий дизайн, унікальна технологічне оснащення, експлуатаційна зручність і довговічність зробили компанію Kärcher найпопулярнішою в своїй ніші. Використовуючи техніку Kärcher для очищення будь-яких поверхонь можна заощадити багато часу і добитися найвищих результатів очищення, яка не вплине на знос оброблюваного матеріалу.