Бренди

Kotte

Компанія Kotte Landtechnik заснована в 1892 р. Фірма широко відома в усій Німеччині і в першу чергу завдяки своїм машинам з транспортування рідкого гною.

Також Kotte є одним з провідних підприємств країни в області виробництва транспортних засобів та техніки для обробітку ґрунту під торговою маркою Garant. Крім того, компанія Kotte є одним зі світових лідерів з постачання ряду машин в області ротаційного обробітку ґрунту групи компаній Maschio, а саме: ротаційних борін, ґрунтових фрез, лісництва, а також зернових і кукурудзяних рядових сівалок.


Kotte Landtechnik пропонує повну програму в області техніки по роботі з рідким гноєм. Аграрій можете вибрати професійну техніку починаючи від одновісних цистерн для рідкого гною ємностями від 5000 л. До чотиривісних цистерн для рідкого гною ємністю 32 000 л.


Крім того програма випуску продукції для обробітку ґрунту включає в себе важкі культиватори, фронтальні шинні ущільнювачі, великі культиватори з пружинними зубами, долотовидні ґрунтозаглибники і дискові борони.

На заводі також випускаються напівпричепи-цистерни. Вони виготовляються зі сталі та алюмінію, алюмінієві напівпричепи-цистерни користуються підвищеним попитом. Застосування алюмінію в якості матеріалу дозволяє в кілька разів скоротити власну вагу цистерни, що є не менш важливим фактором при перевезенні рідких речовин.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр