Бренди

Knorr-Bremse

Knorr-Bremse GmbH — спеціалізується на виготовленні гальмівних і приводних систем для сучасного комерційного транспорту.

Фірма створена ще в далекому 1905 на території Німеччини. Засновником є ​​Георг Кнорр. Він розробив і створив пневматичний гальмівний клапан призначений для паровоза.

У 20-х рр. компанія виготовляє гальма використовуються в ж/д транспорті і в той же час, включає в виробничу лінійку гальмівні системи призначені для вантажного автотранспорту. У 1939 р продукція фірми використовувалася для оснащення понад, ніж 90% 16-тонних вантажних автопоїздів (в Німеччині).

Сьогодні, це великий концерн світового значення, який має дивізійну структуру виробництва. До складу концерну входить близько 60 виробничих підприємств, що базуються в 25 країнах. За результатами за 2014 р. загальний оборот підрозділу Knorr-Bremse, склав близько 2,23 млрд. євро. А штат фахівців — 9000 чоловік.

Компанія поставляє свої вироби не тільки на вторинний ринок, чимала частка продукції виготовляється для конвеєрного виробництва таких автомобілебудівних корпорацій: Volvo, Iveco, RVI, Scania, MAN, Daimler Chrysler, DAF. Фірма співпрацює з клієнтами по всьому світу, так були створені власні сервісні центри та авторизовані центри призначені для продажу фірмової продукції.

Продукція Knorr-Bremse виготовляє вироби для: вантажних автомашин, тягачів загальною (маса яких понад 6 т), а також для автобусів і різного спецтранспорту. Компанія створює вузли, безліч агрегатів і різноманітні рем. комплекти до таких систем, як: ASR, ESP, ABS, ECAS, а також EBS та ін.

Крім цього концерн займається виготовленням діагностичного обладнання і випускає передові системи призначені для діагностики і контролю. Всі вироби високотехнологічні, продукція Knorr-Bremse, увібрала в себе багаторічний досвід виробника і виняткову якість.

Офіційний сайт компанії: knorr-bremsecvs.com