Бренди

Карпати

Дослідно-механічний завод «Карпати» — сучасне машинобудівне підприємство, яке вже більше 30 років випускає конкурентоспроможну продукцію: хімічне, гірничо-рудне, насосне обладнання, ємкості та резервуари для АЗС і транспортування нафтопродуктів, автовишки АГП, запасні частини до хімічного і гірничо-рудного обладнання, товари споживання.

Технологічне обладнання по виробництву цементу сухим методом (штабелер, бічний скрепер, мостовий скрепер). Підприємство постійно вдосконалює технологію виготовлення та впроваджує нові, прогресивні вироби. Більшість продукції заводського виробництва сертифікована в системі УкрСЕПРО. Ведуться роботи по формуванню системи управління якістю серії ISO 9000.

ДМЗ «Карпати» має тісні контакти з підприємствами добувної, деревообробної, металообробної, паливно-енергетичної промисловості не тільки України, а й Російської Федерації, Білорусі, Польщі, Німеччини, Італії, Австрії, Данії. Питання виготовлення і відвантаження продукції вирішуються оперативно і своєчасно. Свій прогрес і успіх підприємство бачить у розвитку взаємовигідних партнерських зв'язків.

На сьогоднішній день завод співпрацює з підприємствами різних галузей України та поставляє їм свою продукцію: харчова промисловість: реактори, ємності, змійовики, обладнання для виробництва сухих дріжджів, біореактори, конвеєри гвинтові та ін.; нафтопереробна промисловість: ємнісне обладнання для комплектації АЗС, резервуари для зберігання нафтопродуктів об'ємом від 100 до 5000 м3, апарати вертикальні з пристроями; паливно-енергетичні комплекси: грохоти інерційні, ролики, шнеки, конвеєрні стрічки, бронеболти; будівельна та інші галузі: автогідропідйомники АГП-18, АГП-22, АГП-28 з висотою підйому люльки 18 м; 22 м; 28 м; піскоструминні апарати об'ємом 150 і 350 літрів.

Офіційний сайт компанії: dmz-karpaty.com