Бренди

Jonsered

Шведська компанія Jonsered — виробник садово-паркової техніки, який завоював свою популярність, перш за все, завдяки виробництву широкого асортименту бензопил. На сьогоднішній день компанія має близько 20 заводів в 10 різних країнах світу.

Основні виробничі потужності сконцентровані в Швеції, Норвегії та США. Продукція успішно реалізується на території понад 30 країн світу, включно з Україною. Дилерська мережа компанії складається з 6000 організацій. Продукція повністю відповідають екологічним нормам безпеки.

Фабрика Jonsered була заснована в 1934 році в Шведському селищі з однойменною назвою. Саме тут в 1954 році і була випущена перша ланцюгова пилка, настільки легка, що працювати з нею могла всього одна людина. Через рік після цього виробу, світ побачив перший кущоріз компанії, після чого планомірний випуск нової техніки став для компанії нормою.

Філософія компанії свідчить, що маленькі дрібниці складають велику різницю, саме тому в своїх розробках фахівці компанії уважні навіть до дрібних на перший погляд деталей.

Перша ланцюгова пила Jonsered була випущена в 1954 році. З тих пір вони неодноразово модифікувався і удосконалювалося. Компанія приділяє величезну увагу якості своєї техніки і дбає про те, що б кожна наступна модель була більш зносостійка, ергономічна, економна і безпечна у використанні.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр