JDT — виробник ланцюгів і компонентів для промислового використання, а також займається робототехнікою. Компанія JDT була заснована в 1819 році підприємцем Йохан-Дітріхом Тайлом в Німеччині. Протягом усього часу існування компанія робила акцент на якості своєї продукції, що завжди дозволяло їй займати лідерські позиції на світовому ринку ланцюгової продукції.

Завдяки багаторічному досвіду компанія JDT бере участь у якості експерта в комітеті з норм та стандартів для круглоланкових ланцюгів (NRK), у комісіях при комітеті з норм і стандартів для гірничої промисловості (NA 085-00-06 AA) і для металургійної промисловості (FES).

За свою більш ніж 196 річну історію, шість поколінь підприємців пережило численні злети і падіння, вклавши в компанію всі свої сили і устремління. Фірма J. D. Theile пройшла тернистий шлях від домашнього до промислового виробництва.

Засновник компанії, Йоханн-Дітріх Тайл (Johann-DietrichTheile), народився в 1793 році, в селянській родині в містечку Естріх, поруч з Летмате.Там він навчався ковальства, проте його підприємницька жилка проявилася в тому, що Тайл не захотів працювати в місцевій кузні, але пробувати себе на самостійному терені.

Пошуки природного джерела гідравлічної сили привели його до маленького села Філлігст (Villigst) недалеко від міста Шверте, де було виявлено потрібне джерело на річці Ельзебах. Тут, в 1819 році, Йоханн-Дітріх Тайл встановив механізм з водяного колеса і ланцюгового блоку, який служив для шліфування ланцюгів. Слідом були побудовані склад і комора. Незабаром енергія і старанність засновника компанії принесли їй широку славу.

Після смерті Йоханна-Дітріха Тайл в 1873 році фірма — разом з відмінною репутацією і колом постійних замовників — перейшла його синові, Фрітц.

Онук засновника компанії, якого також звали Фрітц Тайл, зайнявся заводським виробництвом корабельних ланцюгів, заклавши основи сучасної фабрики. На жаль, він не залишив спадкоємця і, таким чином, з його смертю в 1919 році ім'я Тайл пішло з компанії.

Технічний розвиток до сьогоднішнього надсучасного стану було здійснено зятем останнього продовжувача роду, Вільгельмом Хіддінк (WilhelmHidding). В особі цього власника фабрика знайшла особистість, чия життєва енергія і підприємницька сміливість нагадувала про засновника компанії.

Під його керівництвом застарілі технології активно замінялися новими виробничими методиками. Саме Вільгельм Хіддінк розпочав промислове виготовлення важких якірних ланцюгів з розпірками, а також впровадив прімененіесовременних зварювальних і при термообробці технологій. Під його керівництвом фірма J. D. Theile зробила значний внесок в процес механізації гірничодобувної промисловості.

Після смерті Вільгельма Хіддінга в 1959 році, справа всього його життя — одна з найсучасніших європейських фабрик з виробництва ланцюгів і сполучних ланок для шахтного обладнання — перейшло його синові.

Сьогодні Ян-Дірк Хіддінк з тією ж упевненістю і твердістю, як і його попередники керує підприємством. Основними завданнями є модернізація обладнання та автоматизація виробництва, задаючи напрямок подальшого розвитку фірми. Іншим пріоритетом стало відкриття нових виробничих галузей і завоювання перспективних ринків.

Офіційний сайт компанії: jdt.de