China Anhui Jianghuai Automobile Co., Ltd (JAC) — це комплексна автомобілебудівна компанія, що спеціалізується на випуску легкових автомобілів, легкого комерційного транспорту, вантажівок і автобусів. Заснована в 1964 році.

Річний обсяг виробництва автомобілів, що випускаються компанією JAC становить понад 700 000 одиниць, річний обсяг виробництва двигунів становить більше 500 000. JAC — входить до десятки найбільших виробників Китаю.

JAC має найбільший науково-дослідний центр у Хефеї. У 2005 році компанія створила перший зарубіжний дослідницький центр в Турині, Італія, а в жовтні 2006 року відбулося відкриття другого зарубіжного науково-дослідного центру в Токіо, Японія. З

авдяки жорсткому контролю якості і постійному вдосконаленню управління, компанія була нагородження званням «Рекомендований бренд для експорту», «Найбільш конкурентноздатний бренд на ринку», «Національний знак якості», Китайською Торговельною Палатою по імпорту і експорту машин і електронної продукції, Міністерством торгівлі, Центральним Управлінням Контролю Якості, Санітарно-епідеміологічною станцією КНР. Так само Китайська Асоціація Якості відзначила продукцію компанії JAC як таку, що досягла якості світового рівня.

У 2012 році автомобілебудівна компанія JAC реалізувала близько 470 000 од. всієї продукції з якої більше 50 000 одиниць пішли на експорт. Двигуни вироблювані компанією входять до «Топ 10 двигунів, що виготовляються в Китаї» впродовж 4 років. (2009, 2010, 2011, 2012 рр.)

На сьогоднішній день компанія JAC експортує свою продукцію до Південної Америки, Європи, Африки і Азії, і підтримує дружні взаємини з понад 120 країнами по всьому світу, крім того по всьому світу розташовано понад сто салонів і 14 заводів, що реалізовують і виробляють продукцію JAC.

Офіційний сайт компаніїjacen.jac.com.cn