Бренди

Inuma

Німецька компанія Inuma була заснована в 1991 році в Східній Німеччині і починала в якості спеціалізованого підприємства в області виготовлення металоконструкцій і машин.

Зараз Inuma є сервісним пунктом фірми Holmer і спеціалізується на техніці по захисту рослин для великих господарств. Річний оборот досягає 8 млн. євро, в штаті — 57 співробітників.

Сьогодні Inuma (з різною інтенсивністю по регіонах) є іменитим виробником навісних, причіпних і самохідних обприскувачів верхнього сегмента продуктивності. Міцна техніка, знижений тиск на ґрунт і рентабельне використання на великих площах — такі цілі розробників продукції фірми.

Стандартна пропозиція включає техніку з ємністю бака до 6 000 л і шириною захвату до 36 м. Ще однією перевагою фірми Inuma є виробництво обприскувачів спеціального призначення: для суничних плантацій, зерносховищ, аеродромів та дорожнього полотна. Перші кроки на ринку зроблені, але поки роль фірми на східноєвропейському ринку порівняно невелика.

Німецька фірма Inuma виробляє, в основному, великовантажні штангові обприскувачі з місткістю бака від 2000 до 5000 л і довжиною штанги від 18 до 36 м, оснащені комп'ютерами. Штанги гідро- і електрофікованого, їх підвіска і конструкція уніфіковані. Більшість обприскувачів побудовані як самохідні, на базі машин і тракторів з високою прохідністю — Unimog, Renault-Allrad-LKW, Horsch-TracAT200, Fastrac.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
Договірна ціна

Причіпний обприскувач IAS 3530 2000 р.

Німеччина

50 000 $

Причіпний обприскувач Professional 4000

Стан: Б/в

Об'єм резервуара: 4000 л

Розмір штанги: 36 м


Хмельницька область

50 000 $

Причіпний обприскувач Professional 7036 2009 р.

Стан: Б/в

Об'єм резервуара: 7000 л

Розмір штанги: 36 м


Хмельницька область