Бренди

Indo Farm

Indo Farm Equipment Limited  це сертифікована по ISO компанія, розташована в Хімачал-Прадеш, займається виробництвом тракторів світового класу, кранів, двигунів, дизельних генераторів і недавно випустила комбайн Harvester Agricom 1070 для збирання врожаю на болотах.

У 1994 році компанію очолив пан Р.С. Хадвалія, який є головою і керуючим директором компанії і має більш ніж двадцятирічний досвід у виробництві та маркетингу різних технічних продуктів.

Indo Farm почала комерційне виробництво тракторів в жовтні 2000 року на своєму заводі, розташованому в Бадді в районі Солана, Хімачал-Прадеш. На площі 34 акрів, завод почав виробництво однієї моделі. Протягом десяти років Indo Farm зросла до компанії, що має моделі в діапазоні 30 HP, 38 HP, 42 HP, 48 HP, 50 HP, 52 HP, 55 HP, 60 HP, 65 HP, 75 HP і 90 HP та інші.

Ще протягом року своєї діяльності компанія успішно змоделювала компоненти двигуна, процеси виробництва та збирання і, відповідно, зупинила імпорт двигунів.

У 2008 році компанія диверсифікувала виробництво і маркетинг кранів Pick-N-Carry вантажопідйомністю 9-20 тонн, а також недавно почала виробництво мобільних баштових кранів. Компанія має свій сучасний ливарний цех, оснащений індукційними печами.