Бренди

Ideal

Компанія Ideal була заснована в 1947 р. в Begosso di Terrazzo (Верона), Данило Фачіо, працьовитим і цілеспрямованим бізнесменом, який виріс в сільській місцевості, але впитавшим в себе підприємницький дух, який є відмітним знаком багатьох бізнесменів, вихідців з північно-східної Італії.

В даний час компанія Ideal розробляє і виробляє сільськогосподарські машини та обладнання, таке як: обприскувачі для боротьби з сільськогосподарськими шкідниками, для тракторів і причепів, безмоторні (працюють від приводного вала) і пневматичні.

Компанія також виробляє компресори для широкого використання на сільськогосподарських угіддях і обладнані спеціальними пристосуваннями, такими як пневматичні ножиці для обрізання гілок діаметром до 6 см, ланцюгові пили, вібруючі щітки. Це обладнання також може використовуватися для розпилення лакофарбових матеріалів, накачування повітрям або газом, як і для будь-яких інших робіт стисненим повітрям.

У компанії Ideal є власний відділ розробок, завжди йде в ногу з часом, а також власна робоча команда фахівців, що відповідає будь-яким, самим специфічним вимогам, як у великому, так і в малому. Останнім часом торговельна мережа компанії поширена в усій Італії, а також в Європі і в багатьох країнах за межами ЄС.