Бренди

Hydrac

Компанія Hydrac була заснована в 1966 році Джосефа Пьюрінгером, коли йому було ще тільки 27 років. Якраз, в цей час разом з чотирма іншими засновниками він почав розробляти принципово новий вид спецтехніки: нові «швидкоз'ємні» фронтальні навантажувачі на трактор. Дуже скоро, ця ідея завоювала популярність не тільки в Австрії, але і в інших країнах. Бренд став міжнародним хітом.

Навіть зараз Hydrac залишається вельми затребуваним в світі і просуває свою унікальну технологію автоматичної швидкознімними системи фронтальних навантажувачів. Вона називається системою з автоматичних ключем, так звана система «Auto-Lock». Ця система дозволяє, протягом десяти секунд, причепити фронтальний навантажувач на трактор, не вдаючись до жодних фізичних робіт.

В Австрії компанія Hydrac — лідер на ринку навісного обладнання для сільськогосподарських робіт. Головні експортні напрямки компанії — це ринки Німеччини, Швеції, Франції та Великобританії. У Німеччині Hydrac має свій власний офіс постачальника. В інших країнах має партнерські угоди з офіційними дилерами.

Hydrac пропонує великий асортимент сільськогосподарського обладнання. Фронтальні навантажувачі, безумовно, є головним продуктом компанії, але, крім цього, компанія займається ще й передніми кріпленнями, що збільшують ефективність роботи сільськогосподарської машини.

Вже в 1978 році компанія Hydrac завоювала міжнародну популярність. Маючи за плечима досвід більш, ніж 30 років, компанія в змозі запропонувати продукти, які відповідають найжорсткішим вимогам ринку. І зараз компанія займає лідируючі позиції на світовому ринку в своїй ніші.