Бренди

Hortech

Італійська компанія Hortech розробляє і виробляє техніку для підготовки ґрунту, для висадки розсади і збирання овочевих культур. Підприємство розташоване в місті Аньян, в провінції Падуя, в зоні переважно овочівницького призначення, що дає можливість відчувати і вдосконалювати вироблену техніку. Компанія пишається тридцятирічним досвідом роботи в сфері овочівництва і прагне до постійної реновації, кидаючи собі все нові виклики і виходячи на нові ринки збуту.

На сьогоднішній день компанія представлена ​​більш, ніж в 60 країнах. Технологічний інноваційний процес — це пульсуюче серце підприємства: постійно прагнучи до розробки та виготовлення передової за якістю, що займає провідні позиції, природозберігаючої і забезпечуючої високої надійності продукції, Hortech інвестує значну частину власного доходу в дослідження і розвиток.

Велика увага приділяється потребам клієнтів і надання їм необхідної допомоги. Висококваліфікований персонал гарантує отримання завжди своєчасної та ефективної післяпродажної технічної підтримки.