Бренди

Himel

Компанія Himel Maschinen GmbH & Co. KG добре відома на ринку сільськогосподарської техніки як спеціаліст з систем для приготування кормів вже понад 60 років. Основні виробничі площі розташовуються в містах Мельхінген і Вельтцін, Німеччина.

Компанія успішно представлена ​​на міжнародному рівні. Крім Німеччини, представництва фірми існують в Росії, Білорусії, Україні, Казахстані, Угорщині, Словаччині, Чехії, Австрії, Швейцарії, Румунії, В'єтнамі та інших країнах. Заплановано подальший розвиток дилерської мережі.

Як на внутрішньому, так і на міжнародному ранці, компанія Himel зарекомендувала себе у виробництві таких видів техніки, як:

  • системи для приготування кормів
  • системи зберігання зернових
  • кормозмішувачі-кормороздавачі
  • зернові системи й зерносховища
  • обладнання для тваринницьких ферм

Все обладнання Himel виготовляється у формі економічних модульних конструкцій, що дозволяють не тільки підібрати недороге і разом з тим індивідуальне рішення для будь-якого господарства, а й поставити окремі машини, що відповідають найвищим вимогам замовників.

Висококваліфікований персонал працює в проектних групах на автоматизованих робочих місцях. Серед постійних клієнтів компанії понад 1000 підприємств у всьому світі.

Офіційний сайт компанії: himel.de