Бренди

Hermes

Італійська компанія Hermes виробляє мульчуючі машини та косарки, а також збиральні платформи з конвеєрними стрічками. Hermes і Stebo Agraria були засновані з метою підтримки компаній, що займаються вирощуванням фруктів і виноградарством, за допомогою асортименту передових високоякісних продуктів.

Stebo Agraria була заснована в 1967 році Альфредом Бонмассаром. Спочатку вона займалася поставками інсектицидів, добрив, бетонних стовпів, бамбукових кілочків, аксесуарів і різних продуктів для фірм, що займаються вирощуванням фруктів і виноградарством. У 1974 році Альфред Бонмассар і Вілфрід Крьосс, до сьогоднішнього дня власники Hermes, почали виробництво мульчуючих машин і косарок-молотків, щоб вирішити проблему, викликану травою і бур'янами в садах і виноградниках.

У 1979 році відбулося ще одне нововведення. Альфред Бонмассар представив в Італії інноваційну платформу для збору фруктів: голландський Pluk-O-Trak, який з точки зору продуктивності, якості врожаю, простоти конструкції, адаптивності за короткий час став орієнтиром для постачальників фруктів у сфері механізованого збирання. Сьогодні, окрім Pluk-O-Trak, асортимент платформ включає в себе серію Hermes Tecnofruit.

Офіційний сайт компанії: hermesmulching.com