Компанія GSI Group є визнаним в усьому світі виробником обладнання для зберігання зерна, вантажно-розвантажувальних робіт, кондиціонування і сушки врожаю, а також постачальником повної лінійки обладнання для свинарства та птахівництва.

Головний офіс GSI Group розташований в місті Ассумпшен, штат Іллінойс, США. Додаткові виробничі майданчики знаходяться в Тейлорвіле (Іллінойс), Ньютона (Іллінойс), Парижі (Іллінойс), Флорі (Іллінойс), вандали (Іллінойс), Бремені (Алабама), Сент-Х'юберт (Канада), Пінанзі (Малайзія), Йоганнесбурзі (Південна Африка), Керетаро (Мексика), Марау (Бразилія), Шанхаї (Китай).

У 2014 році компанія GSI запустила виробництво на новому заводі, розташованому в Биаторбадь (Угорщина) і поставляє вантажно-розвантажувальне устаткування для всього регіону.

Продукція компанії реалізується по всьому світу через мережу незалежних дилерів, через безпосередніх сільгоспвиробників, а також через великі комерційні підприємства.

У грудні 2011 року компанія AGCO, світовий виробник і дистриб'ютор сільськогосподарського обладнання, оголосила про придбання компанії GSI Holdings Corp.