Бренди

Grünwald

Компанія Grünwald займається випуском причіпної техніки з 2007 року. Виробництво знаходиться в Росії (в Калінінградській області). Підприємство Grünwald виробляє більше 20 моделей і модифікацій напівпричепів. У виробництві використовуються розробки та сучасні технології німецьких конструкторів і технологів.

Всі моделі Grünwald оснащені посиленою рамою, яка має лонжерони, проварені з двох сторін. Кузови і рами причіпної техніки фарбуються із застосуванням суднових технологій. Комплектуючі продукції компанії Grunwald виготовляються відомими виробниками — Hyva, Suer, Jost, Wabco, BPW.

Лінійка напівпричепів Grünwald складається з пристроїв різного призначення, різних модифікацій і конструкцій і включає в себе: шторні і напівпричепи, рефрижераторні та ізотермічні, самоскидні, а також техніку для перевезення панелей і худоби, контейнерів, цистерни та інші причіпні пристрої.

Grünwald випускає п'ять моделей причіпних пристроїв для перевезення контейнерів. Базовим є універсальний полурицеп-контейнеровоз з низькою рамою. Крім того, Grünwald виробляє контейнеровози, оснащені гідравлічними підйомниками, а також моделі, що мають ресорну підвіску.

При виробництві кузовів і напівпричепів самосвальних Grünwald застосовуються технології найстарішого німецького виробника напівпричіпного пристроїв компанії Langendorf. Вибір матеріалів, з яких виготовляються самосвальні напівпричепи, залежить від того, для якої мети і якого виду перевезень буде призначена ця техніка.

Вони можуть бути виготовлені зі сталі або алюмінію. Цей же принцип — призначення причіпного обладнання — формує і форму кузова. Зараз в модельний ряд Grünwald входить дві моделі напівпричепів самоскидних, що мають напівкруглий або прямокутний кузов. Об'єм цих двох модифікацій коливається від 27 до 50 кубічних метрів. Обидві моделі Grünwald обладнані гідравлічними підйомними пристроями і тентами, регульованими ручним приводом.

Офіційний сайт компанії: grunwaldtrailers.ru