Бренди

Gleaner

Бренд Gleaner розпочинає свою історію з 1923 року, коли брати Болдуін зі штату Канзас власноруч зібрали високоякісний і надійний комбайн.

Вони вирішили використовувати назву Gleaner для своєї переробленої зернозбиральної машини, надихнувшись стрічкою The Gleaners 1857 року від Жан-Франсуа Мілле. Взагалі, Gleaning — це процес збору врожаю з полів, що залишились після комерційного збору. У найширшому сенсі Gleaning — це акт бережного відновлення ресурсів на низькоплодородних угіддях.

Gleaner був одним з піонерів в самохідних комбайнах. Через цю особливість і через їх міць та надійність вони часто вважалися «кадилаком» своєї галузі.

У 1955 році Gleaner був проданий Allis-Chalmers, який володів брендом до 1985 року, а потім перепродав його Deutz AG, після чого він став відомий як Deutz-Allis. З 1991 року і по сьогоднішній день власниками Deutz-Allis є корпорація AGCO.

Gleaners все ще знаходяться у виробництві та продається в Північній і Південній Америках та Австралії.

В даний час Gleaner пропонує дві серії зернозбиральних комбайнів S8 і S9, на яких використовується оригінальна і єдина в світі схема обмолоту і сепарації хлібної маси поперечно розташованим ротором.