Бренди

Gianni Ferrari

Gianni Ferrari — торгова марка альянсу Італійських компаній Gianni Ferrari, створеної в 1990, почала свою історію в 1968 році, як підприємство з виготовлення комплектуючих і запчастин для техніки сільськогосподарського призначення.

Заводи Gianni Ferrari розташовані на півночі Італії і оснащені самими прогресивними механічними пресами для формування листового металу і новітніми зварювальними роботами.

Gianni Ferrari — провідна компанія з виготовлення професійної техніки для прибирання трави з функцією збору в будь-яких складних умовах: нерівний ландшафт, волога або, навпаки, збита пересохла трава.

Спектр обладнання Gianni Ferrari складають: газонокосарки, підмітальні машини, газонні аератори, пилососи для збору листя, мульчери, снігоприбиральна техніка, обладнання для підтримки штучної трави, перші в світі газонокосарки з подрібнюючим косінням і трьома незалежними подрібнюючими деками з шириною захвату — 3 метри.

На сьогоднішній день в компанії Gianni Ferrari трудяться 130 співробітників, на загальній площі заводів в 18 000 квадратних метрів. Асортимент продукції включає 10 серій продуктів, кожна з яких містить кілька версій і моделей. Машини Gianni Ferrari поставляються в більш ніж 30 країн всього світу. Понад шістдесят відсотків продукції становить експорт.