Бренди

Geely

Geely Automobile Holdings Limited — одна з найбільших китайських автомобілебудівних компаній. Материнська компанія — багатопрофільна група Geely Holding Group, створена в 1986 році.

Штаб-квартира знаходиться в місті Ханчжоу в провінції Чжецзян. Geely належать дев'ять заводів, розташованих в Китаї в містах Лінхай, Нінбо, Люйкао, Шанхай, Ланьчжоу, Сянтань, Цзинань, Ченду і Ци Сі.

Також у Geely є мережа вищих навчальних закладів для підготовки своїх кадрів, кілька науково-дослідних центрів в Китаї і Швеції, а ще дизайн-студії в Барселоні і Лос-Анжелесі.

У 2013 році Geely займала 19-е місце серед кращих азіатських компаній за версією Forbes, і 466-е місце в 2014 році в списку 500 найбільших компаній світу «Fortune Global 500», за версією Fortune, і визнана одним з «найбільш інноваційних підприємств в Китаї».

Geely на 2013 рік випускала більше 30 моделей автомобілів під трьома торговими марками (Emgrand, Gleagle і Englon) з двигунами об'ємом від 1,0 до 2,4 л, з ручними і автоматичними коробками передач. У 2013 році капіталізація компанії становила 3,9 млрд $.

У 2014 році компанія відмовилася від використання суббрендів, при цьому в ряді країн автомобілі марки продовжували продаватися під різними брендами. Девіз компанії — «Happy Life, Geely Drive!»

Офіційний сайт компанії: global.geely.com