Бренди

Gates

Компанія Gates — провідний світовий виробник і постачальник автокомпонентів. Тісна співпраця з виробниками автомобілів дозволяє компанії Gates створювати ефективні рішення для ринку автомобільних запасних частин і пропонувати продукцію, що володіє якістю оригінального устаткування. Крім того, асортимент запасних частин для заміни поламаних компонентів у компанії Gates найбільший на ринку. І він постійно розширюється.

Компанію Gates заснував Чарльз Гейтс в 1911 році в місті Денвері, США, де сьогодні розташований головний офіс компанії. Через приблизно 6 років після того, як Чарльз відкрив свою справу, його брат Джон Гейтс винайшов клиновидний ремінь, який став революційною розробкою в області автомобільної механічної трансмісії.

У 1946 році був створений перший зубчастий ремінь. В кінці 50-х років Гейтс відкрив першу виробничу площадку в Європі. Для неї було вибрано місце в центрі Європи, в місті Ерембодегеме, Бельгія.

Європейська штаб-квартира компанії Gates знаходиться в місті Ерембодегеме в Бельгії. Компанія має виробничі та дистриб'юторськими центрами, а також торговими представництвами на всій території Європи.