Бренди

Fuchs

У 1931 році в Мангейм, Німеччина була заснована найвідоміша в світі група компаній Fuchs, що спеціалізується на виробництві мастильних матеріалів для самого широкого спектру техніки. В даний час в 84 фірмах компанії працюють понад 4100 працівників.

У 1968 році за кордоном Німеччині були створені перші дочірні підприємства. Завдяки серйозних інвестицій, вкладених в 1991 році в Англії і Франції, на порядок зросли авторитет і вагомість фірми в Західній Европі. З 1994 року компанія концентрує свою увагу на створенні спільних підприємств в країнах Африки, Східної Європи, Азії та Північній Америці.

Компанія Fuchs стала однією з лідируючих компаній в сфері виробництва мастильних матеріалів, завдяки широкому асортименту, а також високій якості — від стандартних, загальновідомих, продуктів до спеціальних мастильних матеріалів, створених на замовлення в лабораторії компанії.

Fuchs пропонує своїм клієнтам широкий перелік сервісних та консультаційних програм, спрямованих на підвищення кваліфікації дистриб'юторів і оптимізацію користування мастильними матеріалами. В асортименті фірми тисячі найменувань продуктів для гірничодобувної, металургійної, будівельної промисловості, сільського господарства, машинобудування тощо.

Компанія Fuchs веде постійний діалог з клієнтами, що є каталізатором для розвитку інновацій. В результаті роботи вчених-дослідників, виконуваної у власних лабораторіях компанії, яка проводиться на всіх філіях групи Fuchs, щодня відкриваються рецептури 3-4-х нових продуктів. У наукових розробках беруть участь 40 лабораторій фірми по всьому світу.

Рецепти компанії купують світові гіганти нафтової галузі. Лабораторії оснащені сучасним обладнанням і новітніми технологіями. Завдяки постійному розвитку Fuchs займає провідні місця в світі в області виробництва широкого спектру мастильних матеріалів.

Категорії

Вид техніки

Модель

Стан

Ціна, $

Рік

Країна

Регіон

Фильтр
Фильтр
Договірна ціна

Міні-навантажувач F 853 H 2005 р.

Австрія

Договірна ціна

Міні-навантажувач F 850

Австрія

Договірна ціна

Міні-навантажувач F 950 H 2016 р.

Австрія

Договірна ціна

Міні-навантажувач F 1244 2017 р.

Австрія

Договірна ціна

Міні-навантажувач F 1000 2017 р.

Австрія

Договірна ціна

Міні-навантажувач F 850 2017 р.

Австрія

Договірна ціна

Міні-навантажувач F 1000 2019 р.

Німеччина

Договірна ціна

Міні-навантажувач F 950 H 2019 р.

Німеччина

Договірна ціна

Міні-навантажувач F 1144 2017 р.

Данія

Договірна ціна

Міні-навантажувач F 1244 2017 р.

Данія