Компанія FPT Industrial (Fiat Powertrain Technologies) входить в групу компаній CNH Industrial, займається проектуванням, виробництвом і продажем силових агрегатів для застосувань в вантажних автомобілях, позашляхової техніки, судах і енергетичних установках. Річний обсяг виробництва компанії складажє близько 2,6 млн. двигунів.

Історія компанії

Компанія утворилася 1 січня 2011 року шляхом поділу Fiat Powertrain Technologies S.p.A. на Fiat Powertrain і FPT Industrial S.p.A.

В рамках поділу групи Fiat Group була створена нова промислова група Fiat Industrial і діяльність, пов'язана з промисловими і морськими силовими агрегатами, яка до 2005 року перебувала під брендом Iveco Motors, а з березня 2005 року під брендом FPT (Fiat Powertrain Technologies), перейшла в нову компанію FPT Industrial SpA.

Сьогодні FPT Industrial S.p.A. є частиною групи CNH Industrial (утворена в листопаді 2012, згодом об'єднана з Fiat Industrial S.p.A. і CNH Global).

У компанії працює близько 8 400 працівників в розташованих по всьому світу 10 заводах і 6 науково-дослідних центрах. Наявність дистриб'юторської мережі з 93 дилерів і більше 899 пунктів обслуговування забезпечує присутність FPT Industrial в більш ніж 100 країнах.

Продукція

Лінійка промислових двигунів FPT охоплює наступні сектори:

  • вантажні транспортні засоби (легкі, середні, важкі транспортні засоби та автобуси);
  • сектор промислового обладнання (землерийні і суднобудівні машини, сільськогосподарська і іригаційна техніка, інші спеціальні машини);
  • морський сектор (прогулянкові та комерційні судна);
  • промислові генератори електроенергії.

FPT Industrial випускає двигуни на дизельному і газовому паливі.

Офіційний сайт компанії: fptindustrial.com